MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9234332
nr 923 4332
3 st, 1890-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:00:42
100 kr
150 kr